Building a Better Plant-Based Future together

Regionalny Szef Kuchni Upfield Professional

W Upfield nasz cel jest jasny: czynimy ludzi zdrowszymi i szczęśliwszymi dzięki odżywczym i pysznym, naturalnym, roślinnym produktom, które są dobre dla Ciebie i naszej planety; oraz dzięki opakowaniom, które są wolne od tworzyw sztucznych.  Mamy kultowe marki, takie jak Rama, Delma, Kasia, Altis i Flora, które ludzie na całym świecie znają i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a mimo to czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, pasja i troska określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień, oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, naszych partnerów biznesowych i naszego świata.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy przyciągnąć właściwych ludzi - tych, którzy kochają to, co robią, rozwijają się w oparciu o odpowiedzialność i poszukują możliwości rozwoju kariery.

 

O Roli

Opis stanowiska

Regionalny Szef Kuchni Upfield Professional jest odpowiedzialny za realizację celów sprzedaży w podległym regionie oraz wsparcie działu sprzedaży Upfield Professional w zakresie szkoleń kulinarnych i technologicznych.

Główne zadania i obowiązki

 • Wsparcie kulinarne dla działu sprzedaży w rozwijaniu rynków i osiąganiu założonych celów
 • Kluczowa rola we wprowadzaniu innowacji, wsparcie wprowadzania nowych produktów – prowadzenie szkoleń w zakresie zastosowań kulinarnych produktów Upfield Professional
 • Bycie ambasadorem Upfield Professional w ramach kanału Foodservice i promowanie Upfield Professional na targach z wdrożeniem master class, promowanie najlepszych praktyk biznesowych i kulinarnych
 • Prowadzenie szkoleń dla działu sprzedaży, promowanie i włączanie umiejętności kulinarnych do zespołu sił sprzedaży, dostosowanie planu szkoleń kulinarnych i produktowych, aby umożliwić zespołom sprzedaży i wsparcia sprzedaży zademonstrowanie klientowi najwyższej jakości propozycji sprzedaży

Idealny Kandydat Posiada:

 • Tytuł Zawodowego Szefa Kuchni
 • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu relacjami z kluczowymi klientami w ramach usług gastronomicznych
 • Doświadczenie sprzedażowe (FMCG foods i usługi gastronomiczne mile widziane)
 • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych, postawę zorientowaną na klienta
 • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i zadaniami oraz ustalania priorytetów
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
 • Komunikatywną znajomość języka angielskiego

O nas

Chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie?

W Upfield nasz cel jest jasny: czynimy ludzi zdrowszymi i szczęśliwszymi dzięki odżywczym i pysznym, naturalnym, roślinnym produktom, które są dobre dla Ciebie, naszej planety; oraz dzięki opakowaniom, które są wolne od tworzyw sztucznych.

Jesteśmy największą firmą produkcyjną na świecie i wierzymy w to, co jest dobre dla naszych ludzi, naszych klientów i planety.

Mamy takie kultowe marki jak Rama, Country Crock, Blue Band i Flora, które ludzie na całym świecie znają i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a mimo to czujemy, że dopiero zaczynamy.

Wydajność, pasja i opieka określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień, oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, naszych partnerów biznesowych i naszego świata.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy przyciągnąć właściwych ludzi - tych, którzy kochają to, co robią, rozwijają się w oparciu o odpowiedzialność i poszukują nieograniczonych możliwości rozwoju kariery.

Będziesz musiał cieszyć się pracą w szybko zmieniającym się środowisku, a to wymaga ciężkiej pracy i determinacji; damy Ci własność, której potrzebujesz, aby wywrzeć wpływ. 

Będziesz musiał wywiązać się z podjętych zobowiązań. Damy Ci swobodę i elastyczność w wykonywaniu pracy i budowaniu własnej kariery. 

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie, zastosuj się teraz!

#upfielders #upfielder #upfielder #upfieldglobal

#LI-KI1

 

Apply