Building a Better Plant-Based Future together

Automatyk KATOWICE

Automatyk/Technik Automatyk, Katowice

Cel pracy

Utrzymanie urządzeń elektrycznych i układów automatyki w Dziale Margarynowni w takim stanie technicznym, aby zapewnić produkcję z założoną wydajnością, minimalnymi stratami surowca i opakowań, zgodnie z założonymi standardami jakości i bezpieczeństwa pracy.

ówne zadania i obowiązki

  • Obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem instalacji i urządzeń
  • Przeglądy, bieżące naprawy i konserwacja urządzeń
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac
  • Udział w projektach i modernizacjach

Idealny kandydat posiada:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane kierunki związane z automatyką
  • Umiejętności analizowania schematów elektrycznych
  • Znajomość sterowników PLC
  • Predyspozycję do napraw, obsługi i eksploatacji urządzeń i instalacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i motywację do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowymi atutami będzie posiadanie uprawnień elektrycznych, znajomość systemów Simatic oraz biegła obsługa MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dedykowany program szkolenia przygotowujący do pracy operatora
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, paczki i bony okolicznościowe)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszy rozwój w strukturach firmy

O NAS

Chcesz wywierać wpływ tam, gdzie ma to znaczenie?

W Upfield nasz cel jest jasny: sprawiamy, że ludzie są zdrowsi i szczęśliwsi dzięki pożywnym i pysznym, naturalnym produktom roślinnym, które są dobre dla Ciebie i naszej planety; w opakowaniach, które nie zawierają plastiku.

Jesteśmy największą firmą produkującą produkty na bazie roślinnej na świecie i wierzymy, że robimy to, co właściwe dla naszych ludzi, naszych klientów i naszej planety.

Zbudowaliśmy kultowe marki, takie jak Rama, Country Crock, Blue Band i Flora, które ludzie na całym świecie znają i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a jednak czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, pasja i troska określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, partnerów biznesowych i naszej planety.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy pozyskać odpowiednich ludzi - takich, którzy kochają to, co robią i szukają nieograniczonych możliwości dla rozwoju kariery.

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie, złóż swoją aplikację już teraz!

#upfielders #upfielder #upfieldglobal

#LI-KI