Building a Better Plant-Based Future together

Regionalny Kierownik Sprzedaży Upfield Professional

(Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk)

Opis stanowiska

Regionalny Kierownik sprzedaży Upfield Professional jest odpowiedzialny za realizację celów sprzedaży i zysków w wyznaczonym terenie.

Główne zadania i obowiązki

  • Budowanie i implementacja strategii sprzedażowej na powierzonym terenie
  • Efektywna współpracę i wysoka jakość obsługi klientów HoReCa / Foodservice
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz promocyjnych na powierzonym terenie
  • Rozwijanie swojego terytorium poprzez maksymalizację liczby klientów o najwyższym potencjale
  • Dbanie o odpowiednią dystrybucję, siłę pozycjonowania i strategię cenową marek
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem i ich wykorzystanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej
  • Koordynacja i zarządzanie pracą podległego zespołu

Idealny kandydat posiada:

  • 3-5 lat doświadczenia sprzedażowego w branży FMCG B2B (znajomość kanału HoReCa będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doskonałą znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Silną orientację na osiąganie wyników popartą sukcesami, proaktywną postawę oraz umiejętność szybkiej adaptacji w dynamicznym środowisku
  • Biegłą znajomość MS Office (Power Point, Excell, Outlook, Word)
  • Znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

·       Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport)

·       Dedykowany program szkolenia

·       Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających

·       Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszy rozwój w strukturach firmy

O Nas

Chcesz wywierać wpływ tam, gdzie ma to znaczenie?

W Upfield nasz cel jest jasny: sprawiamy, że ludzie są zdrowsi i szczęśliwsi dzięki pożywnym i pysznym, naturalnym produktom roślinnym, które są dobre dla Ciebie i naszej planety; w opakowaniach, które nie zawierają plastiku.

Jesteśmy największą firmą produkującą produkty na bazie roślinnej na świecie i wierzymy, że robimy to, co właściwe dla naszych ludzi, naszych klientów i naszej planety.

Zbudowaliśmy kultowe marki, takie jak Rama, Country Crock, Blue Band i Flora, które ludzie na całym świecie znają
i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a jednak czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, pasja i troska określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, partnerów biznesowych i naszej planety.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy pozyskać odpowiednich ludzi - takich, którzy kochają to, co robią,
i szukają nieograniczonych możliwości dla rozwoju kariery.

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie, złóż swoją aplikację już teraz!

#upfielders #upfielder #upfieldglobal

#LI-KI