Building a Better Plant-Based Future together

Key Account Manager - Modern Trade

W Upfield nasz cel jest jasny: sprawiamy, że ludzie są zdrowsi i szczęśliwsi dzięki pożywnym i pysznym, naturalnym, roślinnym produktom, które są dobre dla Ciebie, naszej planety, oraz dzięki opakowaniom, które nie zawierają tworzyw sztucznych.  Posiadamy legendarne marki, takie jak Rama, Country Crock, Blue Band i Flora, które są znane ludziom na całym świecie. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a jednak czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, Pasja i Troska definiują to, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, konsumentów, partnerów biznesowych i świata.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy przyciągnąć właściwych ludzi - tych, którzy lubią to, co robią, rozwijają się na odpowiedzialnym poziomie i szukają możliwości rozwoju kariery.

Twoja Rola:

Jako Key Account Manager będziesz współpracować z powierzoną grupą klientów, aby zbudować trwałe relacje biznesowe i zapewnienić jak najlepszą pozycję produktów Upfield oraz realizację zalożeń sprzedażowych i profitowych.

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie materiałów (ToT)
  • Prowadzenie negocjacji kontraktowych
  • Egzekucja kontraktów lokalnych i międzynarodowych
  • Współpraca z Klientami:
    • Przygotowanie i uzgadnianie z klientem planów rocznych/ kwartalnych i miesięcznych, w tym akcji standardowych na bazie planu rocznego
    • Przygotowanie briefingu dla BT do planu rocznego/trymestralnego dla klienta oraz kategorii
    • Kreowanie i wprowadzenie rocznego business planu dla kategorii
    • Budowanie długofalowych relacji z klientami
    • Odpowiedzialność za budowanie udziałów rynkowych marek Upfield u klienta. Kontrola, analiza, przygotowanie i wdrażanie action planów do realizacji celu
    • Zarzadzanie asortymentem u klienta, w tym ustalanie target listingów
    • Wizyty klienckie
    • Przygotowanie prezentacji klienckich na potrzeby cyklicznych business review
  • Procesy Wewnętrzne:
    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe (wzrost obrotów) u klienta. Kontrola i analiza, przygotowanie i wdrożenie action plans do realizacji celu
    • Odpowiedzialność za trafność estymacji sprzedażowych, w tym estymacji wolumenów promocyjnych
    • Odpowiedzialność za planowanie i rozliczanie budżetów oraz zyskowność na kliencie
    • Odpowiedzialność za realizację KPI's: NIV, DCP, Overdue, T/O, Casefill, Listings, Pricing
    • Przygotowanie wytycznych dla Field Force'u
    • Akceptacja proposali w MARS
    • Uczestnictwo w konferencjach regionalnych FF
    • Komunikacja z Field Force
    • Store checki

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • Min 3 lata doświadczenie jako Key Account Manager – preferowana brażna FMCG
  • Doskonałe umiejetności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych, prowadzenia negocjacji oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Niezależność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne, sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego ( minimum B2)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy

Twoja własna siła!

W Upfield chcemy, abyś przedstawiał swoje pomysły, motywację i chęć odniesienia sukcesu! Ta część roli należy całkowicie do Ciebie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów (Opieka Medyczna, Multisport, Ubezpieczenie na życie, PPE)
  • Międzynarodowe, dynamiczne i przedsiębiorcze środowisko pełne możliwości rozwoju
  • Świetna atmosfera w zespole "najlepszych w biznesie" Profesjonalistów
  • Dedykowany program onboardingowy oraz wszelkie wsparcie potrzebne w okresie początkowym

O Upfield!

Jesteśmy największą ‘plant-based’ firmą na świecie i wierzymy w to, że robimy to, co jest dobre dla naszych ludzi, klientów i naszej planety.

Jesteśmy wysoce przedsiębiorczym, szybko działającym zespołem, prowadzącym wielomiliardowy biznes w ponad 60 krajach ze start-upowym podejściem! Jesteśmy zwinni, kreatywni, szybcy w działaniu i mamy obsesję na punkcie klientów i konsumentów.

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie, aplikuj teraz!

Proces rekrutacyjny:

1 etap - 45 minutowa rozmowa telefoniczna z Talent Advisorem

2 etap - 60 minutowa rozmowa z Dyrektorem Sprzedaży

3 etap – 60 minutowa rozmowa z General Managerem

#LI-KI1