Building a Better Plant-Based Future together

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy Upfield

Lokalizacja: Zielona Góra – Gorzów Wielkopolski

W Upfield nasz cel jest jasny: czynimy ludzi zdrowszymi i szczęśliwszymi dzięki odżywczym i pysznym, naturalnym, roślinnym produktom, które są dobre dla Ciebie i naszej planety; oraz dzięki opakowaniom, które są wolne od tworzyw sztucznych.  Mamy kultowe marki, takie jak Rama, Delma, Kasia, Altis i Flora, które ludzie na całym świecie znają i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a mimo to czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, pasja i troska określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień, oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, naszych partnerów biznesowych i naszego świata.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy przyciągnąć właściwych ludzi - tych, którzy kochają to, co robią, rozwijają się w oparciu o odpowiedzialność i poszukują możliwości rozwoju kariery.

O Roli

Jako Przedstawiciel Handlowy, jesteś odpowiedzialny za organizację i koordynację działań sprzedażowych na podległym terenie oraz realizację wyznaczonych celów.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie obecności produktów Upfield na wyznaczonym terenie
  • Zapewnienie eskpozycji produktów zgodnie ze strategią:
  • właściwe ustawienie materiałów POSM
  • codzienna dbałość o właściwe ustawienie produktów
  • Tworzenie i wysyłanie zamówień oraz wsparcie klientów w przygotowywaniu zamówienia ze sklepu do dystrybutora w oparciu o plany sprzedażowe
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami detalicznymi i negocjowanie warunków w ustalonych ramach;
  • Efektywne implementowanie dostępnych narzędzi sprzedażowych
  • Realizacja codziennych działań w oparciu o zaplanowaną trasówkę, obowiązujące standardy wizyt oraz priorytety sprzedaży (w tym raportowanie, analizowanie rynku i gromadzenie informacji oraz  proponowanie działań lokalnych maksymalizujących efektywność i jakość)

Idealny kandydat posiada:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego i znajomośc lokalnego rynku FMCG
  • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży i merchandisingu
  • Umiejętności zarządzania klientami oraz budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność analizowania sprzedażowej i finansowej sytuacji klientów
  • Umiejętność implementowania strategii sprzedażowej w podległym terenie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających
  • Świetną atmosferę w zespole najlepszych w branży Profesjonalistów

Chcesz wywierać wpływ tam, gdzie ma to znaczenie? Złóż swoją aplikację już teraz!

#LI-KI1