Laborant/ka

Laborant/ka
Katowice, Polska

Dołączysz do laboratorium w Dziale Jakości.Do twoich obowiązków należeć będzie głównie kontrola gotowych produktów, surowców i półproduktów zgodnie z obowiązującymi metodykami i procedurami.

Główne zadania i obowiązki

  • Pobieranie próbek surowców, półproduktów i wyrobu gotowego do badań fizykochemicznych oraz mikrobiologicznych
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych na potrzeby produkcji i działu wdrożeń
  • Adjustacja urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Raportowanie wyników analiz, trendów oraz ich archiwizacja
  • Współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej

Idealny kandydat posiada:

  • Wykształcenie wyższe (chemia, technologia chemiczna), bądź pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym (mile widziane w przedsiębiorstwie z branży FMCG)
  • Znajomość podstawowych zagadnień metod analitycznych
  • Podstawową znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Znajomość systemu operacyjnego SAP w stopniu co najmniej podstawowym (mile widziane)
  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej komunikacji
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Zaangażowanie i motywację do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych i ich wdrażania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, paczki i bony okolicznościowe)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszy rozwój w strukturach firmy

#LI-KI1