Graphic Designer (a Kelet-Európai régióra)

Az Upfield a világ legnagyobb növényi alapú fogyasztási cikk gyártója, olyan nagy és megbízhtaó márkák gyártója, mint a Rama, Flora, Delma, Liga. Szakértők vagyunk a növényi alapú táplálkozás terén, és az ilyen termékek gyártásában globálisan is az élen járunk. Küldetésünk egészségesebbé és boldogabbá tenni az embereket, megóvni a környezetet, amihez ízletes és tápláló növényi alapú termékekkel járulunk hozzá. Van kedved velünk dolgozni? Akkor itt az alkalom.

Keressük legújabb munkatársukat graphic designer munkakörbe a Kelet-Európai régióra. Várjuk jelentkezésedet, ha könnyen eligazodsz az Adobe programok használatával, tudsz videót vágni és a motion design sem áll távol tőled. Olyan munkatársak jelentkezését várjuk, akik tudnak önállóan és csapatban is gondolkodni, nem hátrálnak meg az ötletelős, tervezős feladatoktól sem, szeretik a nemzetközi környezetet, és ennek megfelelően az angol nyelv sem okoz nekik problémát. Minimum 3-5 éves ügynökségi tapasztalat elvárás.

Mit várunk el tőled?

  • Szakirányú végzettség
  • Gyakorlat, magabiztosság
  • Kreatív látásmód
  • Készség a folyamatos megújulásra
  • Lendületes, rugalmas és precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Új trendekre való fogékonyság és elkötelezettség

Főbb feladatok, munkák:

  • Social Media grafikai tartalmak készítése
  • PR anyagok előkészítése
  • Képretusálási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ismerd a MS Office Programokat,
  • Social Media trendek ismeretét,
  • Adobe csomag programjainak (InDesign, Photoshop, Illustrator) magas szintű ismerete és felhasználása,
  • Termékfotózási ismeret előny