Key Account Manager Upfield Professional - Upfield

Key Account Manager Upfield Professional

Czy chcesz pracować w środowisku Profesjonalistów z kultowymi markami, które ludzie na całym świecie znają i kochają? Czy zgadzasz się z nami, że lepsza przyszłość to świat oparty na roślinach? Czy widzisz siebie jako Ambasadora/kę naszej misji, aby czynić ludzi zdrowszymi i szczęśliwszymi dzięki odżywczym, pysznym i naturalnym produktom?

Jeśli tak, chętnie Cię poznamy! 

 

Lokalizacja: woj. mazowieckie / Centralna Polska 

Możliwość pracy w innych lokalizacjach m.in.: woj. wielkopolskie, śląskie, dolnośląskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, lubelskie. 

Praca hybrydowa

 

O Roli!

Jako Kierownik ds. Kluczowych Klientów w kanale Sprzedaży i Dystrybucji Upfield Professional, będziesz odpowiedzialna/y za organizację i koordynację działań sprzedażowych na podległym terenie oraz realizację wyznaczonych celów.

Do Twoich zadań będzie należała realizacja celów sprzedaży u kluczowych klientów, koordynacja budżetu oraz raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego.

Ponadto będziesz odpowiedzialna/y za wdrażanie i koordynację promocji u naszych dystrybutorów oraz przygotowywanie akcji promocyjnych i ocenę ich efektywności. Jednym słowem będziesz mieć realny wpływ na kreowanie wizerunku naszej marki!

Na co dzień będziesz również współpracować z naszymi dystrybutorami w zakresie zakupów i dostępności produktów Upfield Professional.

Poza codzienną pracą na podległym terenie do Twoich zadań będzie należeć proaktywna współpraca i szkolenie przedstawicieli handlowych dystrybutorów Foodservice/HoReCa.

 

Co potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej roli? 

Jesteś dla nas idealną/ym kandydatką/em jeśli posiadasz doświadczenie sprzedażowe w branży FMCG B2B (znajomość kanału HoReCa będzie dodatkowym atutem).

Praca z klientem wymaga również doskonałej znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych, dlatego też szczególną uwagę przykładamy do doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Dodatkowo, poszukujemy kandydatek i kandydatów z silną orientacją na osiąganie wyników popartą sukcesami. Pro aktywność, umiejętność adaptacji do szybko zmieniającego się środowiska będą dla nas ogromnym atutem.

Mile widziane doświadczenie kulinarne oraz we współpracy z klientami sieciowymi rynku gastronomicznego.

Stanowisko to wiąże się z pracą w terenie, w związku z tym niezbędne będzie prawo jazdy kat. B.

 

Co dalej? 

Jeśli ta oferta wydaje Ci się interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji!  W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu: justyna.rosowska@upfield.com 

Jednocześnie informuję, iż CV przesłane na mój adres mailowy, nie będą procesowane. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza aplikacyjnego. 

 

Rozumiemy, że Twoje CV może być nieaktualne, dlatego też prześlij ostatnią jego wersję lub swój profil LinkedIn. Upfield jest oddany budowaniu integracyjnego i zróżnicowanego miejsca pracy, rozumiemy, że możesz nie spełnić wszystkich wymagań określonych w opisie, ale zachęcamy Cię do aplikowania. Możesz być po prostu właściwym kandydatem do tej lub innych ról.

Chcielibyśmy otrzymać Twoją aplikację przed 10 grudnia 2022, pierwszym etapem procesu będzie rozmowa wideo ze mną.

Justyna Rosowska, Senior Talent Acquisition Specialist CEE & SEE. 

 

Upfield to pracodawca, który jest zaangażowany w różnorodność i integrację w miejscu pracy oraz równe szanse dla wszystkich. Rekrutujemy wyłącznie w oparciu o wartości, kwalifikacje, wyniki, umiejętności, zachowania, doświadczenie i wiedzę. Zapewniamy, że ogłoszenia o pracę są wolne od stronniczości.


Żadne cechy osobiste nie powinny stanowić przeszkody w dołączeniu do Upfield i zabraniamy jakiejkolwiek dyskryminacji i nękania ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, religię, orientację seksualną, pochodzenie, niepełnosprawność, informacje genetyczne, ciążę lub jakiekolwiek inne cechy osobiste.

 

#LI-HYBRID

#LI-ONSITE 

#LI_REMOTE