Przedstawiciel/ka Handlowy/a - Upfield

Przedstawiciel/ka Handlowy/a

Czy chcesz pracować w środowisku Profesjonalistów z kultowymi markami takimi jak Rama, Delma, Kasia i Flora, które ludzie na całym świecie znają i kochają? Czy zgadzasz się z nami, że lepsza przyszłość to świat oparty na roślinach? Czy widzisz siebie jako Przedstawiciela/kę naszej misji, aby czynić ludzi zdrowszymi i szczęśliwszymi dzięki odżywczym, pysznym i naturalnym produktom?

Jeśli tak, chętnie Cię poznamy! 

 

Obszar działania: woj. śląskie - m.in. Katowice, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Wodzisław, Żory. 

Siedziba główna firmy: Warszawa 

 

O roli! 

Jako Przedstawiciel/ka Handlowy/a w kanale tradycyjnym będziesz odpowiedzialny/a za organizację i koordynację działań sprzedażowych oraz realizację wyznaczonych celów.

Do Twoich zadań będzie należała kompleksowa obsługa klientów detalicznych na podległym terenie oraz budowanie trwały relacji, opartych przede wszystkim na zaufaniu.

Na co dzień będziesz odpowiedzialny/a za zapewnienie dostępności produktów zgodnie ze strategią firmy: właściwe ustawienie materiałów POS, wprowadzanie nowości oraz promocji, dbanie o merchandising oraz widoczność produktów Upfield w punktach sprzedaży.

Bardzo ważna będzie dla Ciebie również wnikliwa analiza rynku i działań konkurencji oraz raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego. Inicjowanie zmian i proponowanie nieszablonowych rozwiązań maksymalizujących przede wszystkim jakość sprzedaży, przełoży się na Twoją efektywność i znakomite wyniki!

 

Co potrzebujesz, aby odnieść sukces w tej roli? 

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/ką, jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG.

Posiadasz znajomość nowoczesnych technik sprzedaży i merchandisingu, ale również starasz się szukać nowych rozwiązań. Twoje podejście jest nieszablonowe, dlatego możesz pochwalić się wieloma sukcesami!  

Twoją mocną stroną jest umiejętność zarządzania klientami oraz budowania długofalowych relacji oraz umiejętność analizowania sprzedażowej i finansowej sytuacji klientów.

Z uwagi na to, że Twoja praca jest bardzo indywidualna i odpowiedzialna, jesteś doskonale zorganizowany/a i potrafisz ustalać priorytety. Twoja praca będzie związana z częstymi podróżami, dlatego też liczymy na to, że posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Z uwagi na to, że jesteśmy międzynarodową organizacją, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

 

Co dalej? 

Jeśli ta oferta wydaje Ci się interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji! W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu: justyna.rosowska@upfield.com 

Jednocześnie informuję, iż CV przesłane na mój adres mailowy, nie będą procesowane. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza aplikacyjnego. 

Rozumiemy, że Twoje CV może być nieaktualne, dlatego też prześlij ostatnią jego wersję lub swój profil LinkedIn. Upfield jest oddany budowaniu integracyjnego i zróżnicowanego miejsca pracy, rozumiemy, że możesz nie spełnić wszystkich wymagań określonych w opisie, ale zachęcamy Cię do aplikowania. Możesz być po prostu właściwym kandydatem do tej lub innych ról.

Chcielibyśmy otrzymać Twoją aplikację do 25 maja 2023. Pierwszym etapem procesu będzie rozmowa wideo ze mną 26 i 29 maja. Drugie, a zarazem ostatnie spotkanie z Managerem, odbędzie się 30 lub 31 maja. 

 

Upfield to pracodawca, który jest zaangażowany w różnorodność i integrację w miejscu pracy oraz równe szanse dla wszystkich. Rekrutujemy wyłącznie w oparciu o wartości, kwalifikacje, wyniki, umiejętności, zachowania, doświadczenie i wiedzę. Zapewniamy, że ogłoszenia o pracę są wolne od stronniczości.


Żadne cechy osobiste nie powinny stanowić przeszkody w dołączeniu do Upfield i zabraniamy jakiejkolwiek dyskryminacji i nękania ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, religię, orientację seksualną, pochodzenie, niepełnosprawność, informacje genetyczne, ciążę lub jakiekolwiek inne cechy osobiste.

Upfield 2022 ESG Report

Upfield publishes 2022 Financial & ESG summary

Global leader in plant-based foods has transformed products, platform and performance

View Now