Building a Better Plant-Based Future together

Specjalista ds. Sprzedaży i Dystrybucji Upfield Professional

W Upfield nasz cel jest jasny: czynimy ludzi zdrowszymi i szczęśliwszymi dzięki odżywczym i pysznym, naturalnym, roślinnym produktom, które są dobre dla Ciebie i naszej planety; oraz dzięki opakowaniom, które są wolne od tworzyw sztucznych.  Mamy kultowe marki, takie jak Rama, Delma, Kasia, Altis i Flora, które ludzie na całym świecie znają i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a mimo to czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, pasja i troska określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień, oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, naszych partnerów biznesowych i naszego świata.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy przyciągnąć właściwych ludzi - tych, którzy kochają to, co robią, rozwijają się w oparciu o odpowiedzialność i poszukują możliwości rozwoju kariery.

O Roli

Opis stanowiska

Specjalista ds. Sprzedaży i Dystrybucji Upfield Professional, jest odpowiedzialny za organizację i koordynację działań sprzedażowych na podległym terenie oraz realizację wyznaczonych celów.

Główne zadania i obowiązki

  • Realizacja sprzedaży u kluczowych klientów na poziomie wyznaczonych targetów
  • Koordynacja i wdrażanie promocji u dystrybutorów, przygotowywanie akcji promocyjnych – monitorowanie przebiegu, ocena efektywności
  • Współpraca z dystrybutorami w zakresie zakupów i dostępności produktów Upfield Professional
  • Proaktywna współpraca i szkolenie przedstawicieli handlowych dystrybutorów Foodservice/HoReCa
  • Zarządzanie przydzielonym budżetem oraz raportowanie wyników

Idealny kandydat posiada:

  • 3-5 lat doświadczenia sprzedażowego w branży FMCG B2B (znajomość kanału HoReCa będzie dodatkowym atutem)
  • Doskonałą znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Silną orientację na osiąganie wyników popartą sukcesami, proaktywną postawę oraz umiejętność szybkiej adaptacji w dynamicznym środowisku
  • Dobrą znajomość MS Office (Power Point, Excel, Outlook, Word)
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dedykowany program szkolenia
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających
  • Świetną atmosferę w zespole najlepszych w branży Profesjonalistów

O Nas

Chcesz wywierać wpływ tam, gdzie ma to znaczenie?

W Upfield nasz cel jest jasny: sprawiamy, że ludzie są zdrowsi i szczęśliwsi dzięki pożywnym i pysznym, naturalnym produktom roślinnym, które są dobre dla Ciebie i naszej planety; w opakowaniach, które nie zawierają plastiku.

Jesteśmy największą firmą produkującą produkty na bazie roślinnej na świecie i wierzymy, że robimy to, co właściwe dla naszych ludzi, naszych klientów i naszej planety.

Zbudowaliśmy kultowe marki, takie jak Rama, Delma, Kasia, Altis i Flora, które ludzie na całym świecie znają
i kochają. Jesteśmy zaufanym liderem kategorii od 1871 roku, a jednak czujemy, że dopiero zaczynamy.

Efektywność, pasja i troska określają, kim jesteśmy jako firma, jak pracujemy na co dzień oraz odpowiedzialność, jaką czujemy wobec naszych współpracowników, naszych konsumentów, partnerów biznesowych i naszej planety.

Mamy duże ambicje, aby rozwijać ten biznes i chcemy pozyskać odpowiednich ludzi - takich, którzy kochają to, co robią,
i szukają nieograniczonych możliwości dla rozwoju kariery.

Jeśli chcesz wywrzeć wpływ tam, gdzie ma to znaczenie, złóż swoją aplikację już teraz!

#upfielders #upfielder #upfieldglobal

#LI-KI